Wybierz kategorię

Sprzedane / Łodzie

Speed boat RIB Yamaha 300KM, Ribquest

Speed boat RIB Yamaha 300KM, Ribquest (sprzedane)

Oferujemy Speed boat RIB angielskiej firmy Ribquest. Łódz w bardzo dobrym stanie, posiada ona dopuszczenie do wypraw komercyjnych. W komplecie do łodzi dołączony jest silnik Yamaha 2-stroke 300KM, serwisowany.

79 000,00 PLN


Szczegóły
Łódź Lema Gold II Volvo penta 190km cobra

Łódź Lema Gold II Volvo penta 190km cobra (sprzedane)

Łódź MOTOROWA LEMA, HISZPAŃSKIEJ PRODUKCJI- Bardzo udany rodzinny model. Świetnie nadaje się na wakacyjne wypady, łódka jest bardzo stabilna co przekłada się na bezpieczeństwo i komfort prowadzenia. Idealnie dopasowany silnik Volvo jest bardzo ekonomiczny.

49 000,00 PLN


Szczegóły
Łódz Four Winns 215 Sundowner

Łódz Four Winns 215 Sundowner (sprzedane)

Na sprzedaż posiadamy świetną łódz w bardzo dobrym stanie technicznym, która nie posiada żadnych uszkodzeń. Budowa typu Cruiser zapewnia bardzo dobre właściwośći pływalne, w łodzi zostały wymienione wszytskie tapicerki.

39 999,00 PLN


Szczegóły
Łódź motorowodna Benetau Flyer 550 Open

Łódź motorowodna Benetau Flyer 550 Open (sprzedane)

Sprzedajemy piękny kadłub łodzi otwartopokładowej francuskiej marki Benetau model Flyer 550 Open. Łódź idealnie nada się na dłuższe i krótsze wyprawy, dużo miejsca i rozłożenie tapicerek gwarantują komport i wygodę..

16 999,00 PLN


Szczegóły
Łódź motorowa Pro-Line 25 Walk

Łódź motorowa Pro-Line 25 Walk (sprzedane)

Na sprzedaż posiadamy łódz motorową Pro-Line model w bardzo dobrym stanie technicznym. W komplecie relingi ze stali nierdzewnej oraz sztywny dach pod bimini.

45 000,00 PLN


Szczegóły
Sportique EFI TOURNAMENT SKI BOAT

Sportique EFI TOURNAMENT SKI BOAT (sprzedane)

Doskonała bardzo ekonomiczna łódź łatwa do zwodowania, w idealnym stanie, długość 5,4m, w linii wodnej 4,9 m, sprzedajemy bez silnika, możemy na życzenie dobrać odpowiedni.

41 000,00 PLN


Szczegóły
Supra TSM6 Competition

Supra TSM6 Competition (sprzedane)

Idealna do ciągnięcia wakeboardu i narciarza wodnego. Pomimo, że wydaje się mała, zapewnia doskonały czysty wake (kilwater), jeden najlepszych w tej klasie łodzi. Ze swoją zwinnością i manewrowością zapewnia niezastąpiony komfort w stylu Supry.

17 000,00 PLN


Szczegóły
Łódz Galeon 777 Volvo Penta D kompressor 230HP Stan bdb !

Łódz Galeon 777 Volvo Penta D kompressor 230HP Stan bdb ! (sprzedane)

Ten model charakteryzuje się dużym, odkrytym kokpitem z wygodnymi siedzeniami dla sternika i załogi a także wygodnym pokładem słonecznym, idealanym na upalne dni. Wnętrze jachtu wyposażone jest w obszerny salon połączony z kambuzem, ponadto jest koja rufowa z czterema miejscami do spania i toaleta w systemie morskim.

99 000,00 PLN


Szczegóły
Rib sportis 680 sea safari YAMAHA 250KM+przyczepa

Rib sportis 680 sea safari YAMAHA 250KM+przyczepa (sprzedane)

RIB SPORTIS 680 (2006). Łódź przystosowana jest do rejsów komercyjnych do 12 pasażerów. Jednostka w bardzo dobrym stanie technicznym posiada aktualny PRS oraz kartę bezpieczeństwa. Duża zaletą wyżej wymieniowej jednostki jest niskie spalanie paliwa, niewielkie zanurzenie, duża dzielność oraz mobilność zestawu co sprawia, że wraz z przyczepą możemy wykorzystać go na wszystkich akwenach w Polsce.

68 000,00 PLN


Szczegóły
Sunliner 640 Week Nowy

Sunliner 640 Week Nowy (sprzedane)

Doskonała łódź o nowoczesnej linii dla całej rodziny. Obszerna kabina daje schronienie przed wiatrem, słońcem i deszczem, a kokpit pozwala korzystać z pięknej pogody. Świetna zarówno do zabawy jak i pływania na ryby.

89 000,00 PLN


Szczegóły
Sunliner Retro 640 nowy

Sunliner Retro 640 nowy (sprzedane)

Jedna z najładniejszych łodzi oferowanych przez nas. Stylizowana na jednostki z lat 70. Jej wygląd sprosta wymaganiom każdego nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Sprawi, że na każdym akwenie poczujesz się jak ktoś wyjątkowy.

129 000,00 PLN


Szczegóły
Rib Parker Baltic RS Mercury Optimax 2 razy 135 KM

Rib Parker Baltic RS Mercury Optimax 2 razy 135 KM (sprzedane)

Ich zalety doceniają ratownicy wodni i piraci. Są lżejsze, oszczędniejsze i lepiej sobie radzą z wysoką falą niż klasyczne łodzie. Ale to nie zabawki - pontony ze sztywnym dnem mogą rozwijać prędkości nawet 100 km na godzinę. Coraz częściej widujemy je na naszych wodach.

W celu poznania ceny skontaktuj się z nami


Szczegóły
Bayliner Capri z przyczepą

Bayliner Capri z przyczepą (sprzedane)

Motorówki Bayliner należą do najczęściej sprzedawanych łodzi rekreacyjnych na świecie, cechują się ekskluzywnym wzornictwem oraz wysoką jakością i statecznością będącą gwarancją bezpieczeństwa na wodzie. Fabrycznie zamontowany uchwyt przeznaczony do ciągnięcia narciarza lub obiektu pneumatycznego.

39 000,00 PLN


Szczegóły
Cap Camarat 705 Samotny Wilk

Cap Camarat 705 Samotny Wilk (sprzedane)

Podana cena jest ceną netto Linia łódek motorowych o nazwie Cap Camarat to łodzie spełniające wszelkie życzenia, przekonują swoją elegancką sportową i dynamiczną sylwetką oraz osiągami Zespół designerski Jeannaeu zadbał tutaj o idealne zbalansowanie wielkości, kształtów oraz możliwości.

52 000,00 PLN


Szczegóły